Obsługa IT dla firm

insert image

Podstawą dobrego działania firmy jest dobrze działający sprzęt taki jak komputery, sieć czy urządzenia drukujące. Nasza firma zapewnia małym i średnim firmom obsługę IT w firmie zarówno zdalną jak i na miejscu. Kompleksowa obsługa jest naszym priorytetem.

Co zapewniamy?

Bezpieczeństwo
Backup danych w firmach jest obowiązkowy. W przypadku utraty danych zarówno firma traci pieniądze jak i wizerunek, który ciężko się odbudowuje. Sprawnie działający backup może w razie awarii w szybkim tempie przywrócić ważne pliki.
Poczta
Indywidualne oferty poczty elektronicznej z zaawansowanymi systemami antyspamowymi, dobrą reputacją adresów IP i wysoką dostępnością zapewni sprawną komunikację z kontrahentami.
Hosting WWW
Strona internetowa to nie wszystko. Liczy się także czas jej wczytywania, optymalizacja serwera a także wszelkie aktualizacje. Powierzając nam swoją WWW pod opiekę otrzymasz sprawny i szybki hosting.

Obsługa IT

  • Oferujemy duży wachlarz usług IT przewidzianych dla małych i średnich firm. Po przedstawieniu potrzeb Twoich firmy indywidualnie przygotujemy ofertę.